Yeni Web Sayfamız Hakkında

Yayınevimiz;

Özellikle gençlere, kadınlara, sınır tanımayanlara, dünyayla bir derdi olanlara, kalemini gerçeklere batırıp yel değirmenlerine karşı savaşmayı iş edinenlere, dünyanın dibine ya da gökyüzüne Ters Kule’den bakmak isteyenlere, kitaplar eşliğinde yepyeni bir deneyim için çağrı yapmaktadır.

Web sayfamız da bu değerler ışığında, kolaylıkla dosya iletebileceğiniz, fikirlerinizi paylaşabileceğiniz ve ideallerinizi gerçekleştirmenizde size yardımcı olmayı amaçlayan bir yapıda hazırlandı. Birkaç temel beceriye göz atacak olursak; bize ilettiğiniz dosyalar, dosyanın ait olduğu kategoriye göre ilgili editörlerimize direk iletiliyor ve böylece yayınevi içinde oluşabilecek zaman kaybı önleniyor. Ayrıca yakında okurlarımıza sunacağımız elektronik ticaret altyapısı, e-kitap ve dijital dergicilik özellikleri ile sayfamız siz okurlarımız ve yazarlarımız, çizer ve çevirmenlerimiz için büyük kolaylıklar sağlayacaktır.

Sizin görüşleriniz;

Geçmişin birikimini bugüne, bugünü geleceğe taşımak istiyoruz kitaplarla. Sınırlanan, kısıtlanan yayıncılık anlayışının dışında bir yayınevi olmayı hedefliyoruz. Sansürsüz ve özgür bir yayıncılık için, sınırların, çerçevelerin, kalıpların, bilinen ve beklenenin dışında kitaplar için, Ters Kule’ye çıkmak ya da Ters Kule’ye inmek isteyenlere her zeminde “Hoş geldin” demek, rutine karşı özgürlüğün varlığını hatırlatmak için buradayız. Burada, kitap sayfalarının, satırların arasındayız. Lütfen gerek yayınlarımız, gerekse de web sayfamız ile ilgili bize yazın, eleştirin ve bizi sorgulayın. Bunun kolaylıkla yapabilmeniz adına İletişim sayfamızdaki formlar veya direk iletişim bilgilerimiz hizmetinizdedir. bize ulaşabilirsiniz.